Kompresory Bauer

Kategorie kompresorů

Vzduch pro dýchání

Vzduch pro dýchání

BAUER vysokotlaké kompresory pro dýchání a sportovní aplikace s výkonem 100‑1480 l/min.
Průmyslové plyny

Průmyslové plyny

Vynikající řešení kompresorových sestav pro mnoho různých požadavků

CNG

CNG

Palivové systémy BAUER (FGS) pro čerpací stanice CNG, kompresory zemního plynu a biomethanů.
Filtrační systémy

Filtrační systémy

Pro kompresory BAUER vybavené originálními filtračními systémy a samostatné filtrační stanice plynů.

Jsme autorizovaný partner BAUER KOMPRESSOREN

Bauer byl založen v roce 1946. Zabývá se hlavně výrobou středotlakých a vysokotlakých kompresorů vzduchu a plynů používaných v nejrůznějších průmyslových odvětvích, ale také soukromými uživateli a státními složkami - hlavně potápěči a hasiči.

Kompresory Bauer jsou známé po celém světě. Bauer klade maximální důraz na kvalitu, odolnost, výkonnost a spolehlivost svých výrobků. Kompresory a další produkty Bauer jsou konstruovány a vyráběny přímo Bauerem. Výroba sídlí v německém Mnichově.

Bauer vyrábí komplexní řadu středotlakých a vysokotlakých kompresorů pro vzduch, plyny (dusík, helium, argon) a CNG včetně dalšího vybavení. Standardní rozsah poskytovaných tlaků je 30 - 500 bar.

Tyto kompresory jsou využívány sportovními střelci, potápěči, hasiči, v lékařství, ve výzkumu a v celém spektru průmyslových sektorů jako jsou elektrárny, závody využívající různé lisovací systémy např. na zpracování plastů, využívající chlazení pomocí plynů, jímání plynu, seismologii… Zvláštní produktovou skupinou jsou vysokotlaké kompresorové a čerpací stanice CNG. CNG (compressed natural gas) je čistou alternativou pohonných látek benzínu a nafty a zasloužilo se o revoluci v městské a regionální veřejné dopravě.

Nejoblíbenější kompresory

Doporučujeme Akce Novinka
Doporučujeme
Nahoru