Obraťte se na nás
+420 724 392 545
info@kompresservis.cz

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Úvod » Kompresory Bauer » Filtrační patrony

Filtrační patrony

Pro kompresory Bauer vybavené originálními filtračními systémy a pro samostatné filtrační stanice Bauer nabízíme originální filtrační patrony Bauer.

Pokud potřebujete filtrační patronu pro Váš kompresor, zašlete nám její číslo, které je uváděno např. na těle původní patrony, na kartonovém obalu, na tlakové nádobě filtračního systému, nebo v návodu k použití kompresoru.

Pokud nelze objednací číslo zjistit, pošlete nám údaje z výrobního štítku kompresoru, a nejlépe fotografii kompresoru (tak, aby byl vidět filtrační systém).

Originální filtrační patrony Bauer jsou vždy vakuově baleny, na obalu je vyznačeno datum expirace a hmotnost nové filtrační patrony (hmotnost bez obalu).

U sušících patron je přípustný nárůst hmotnosti max. o 10%. Pokud je nárůst vyšší, lze předpokládat, že je patrona již zcela nasycená a již nedokáže pohlcovat žádnou ze znečišťujících látek.

Pro kompresory vybavené spalovacím motorem žádejte VŽDY patronu obsahující HOPKALITE (HP) schopný pohlcovat také CO (oxid uhelnatý)!

Zpět na katalog